bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Nabór pracowników

Nabór na stanowisko Konserwator w PBW Kielce

Nabór na stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w PBW Kielce

____________________________________________________________________

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w PBW Kielce wybrana została pani Emilia Pobocha.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Samodzielny Referent w PBW Kielce wybrana została pani Monika Chruściel.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w filii PBW w Starachowicach wybrana została pani Jolanta Jama.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w PBW Kielce wybrana została pani Ewa Tarnowska

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w filii PBW w Starachowicach wybrany został pan Michał Wojtyszek.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Główna Księgowa w PBW w Kielcach wybrana została pani Magdalena Smolarczyk-Korba.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w filii PBW w Starachowicach, powołana komisja rekrutacyjna nie wyłoniła kandydata spełniającego oczekiwania pracodawcy. Nabór zostanie ogłoszony ponownie. 

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Urzędnik - Kierownik zespołu ds. Organizacyjno-kadrowych w PBW w Kielcach wybrany został pan Jacek Sabat.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w filii PBW we Włoszczowie wybrana została pani Anna Szczecińska.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w PBW w Kielcach, wybrana została pani Marta Trela.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w filii PBW w Kazimierzy Wielkiej, wybrana została pani Joanna Kaczmarczyk.

Informuję, że w wyniku zakończonej procedury naboru na wolne stanowisko Nauczyciel-Bibliotekarz w PBW w Kielcach, wybrana została pani Anna Curyłło.Opublikował: Łukasz Niewadził
Publikacja dnia: 26.10.2023
Podpisał: Sylwester Kasprzyk
Dokument z dnia: 01.10.2020
Dokument oglądany razy: 16 481